UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po twarzach widać, że za jakieś 5 lat już może z połowa tej gawiedzi będzie nam dalej pokrzykiwać i pluć jadem. Takie jest odwieczne prawo natury, z czasem odejdą od nas i zapomnimy o kurskch i innych oślizłych typach. A wtedy z braku członków sekty niejaki Rydzyk będzie zmuszony ubrać cywilne ciuszki i kręcić jakiś normalny interes z tego co im wydarł. Ot i cała historyja.

Antyrydz