UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem tych komentarzy. Świadczą one o braku tolerancji tych co piszą a wnioskuje z tego co pisza, ze sa to antyklerykałowie, zwolennicy Ruchu Palikota i innych antyklerykalnych organizacji. To byla legalna manifestacja i miala prawo manifestować. Ci ludzie maja prawo do TV TRWAM. A jeśli ktos nie chce jej oglądać to przymusu nie ma. Mnie to cieszy ze w Elblagu sa tez zwolennicy innych telewizji nie tylkoTVN. Jednomyślność juz mieliśmy i co z tego? Okazalo sie ze wielkie nic przyszedl rok 89 i bylo po jednomyslności i to dzięki wielu ludziom z tej manifestacji.


Anuluj