UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikt takiej nienawiści nie sieje, jak Niesiołowski i Palikot. A nikt Ci nie każe słuchac "rozmów". Tez jestem im przeciwny. Ale zarówno radio i tv przedstawiają wiele wartości narodowo-katolickich w przeciwieństwie do TVNu, czy Polsatu, gdzie dominują programy mało ambitne nie wymagające zastanowienia, czy zadumy. Ambitne kanały zostały zakodowane i tylko za pieniądze mozna mieć do nich dostęp, a starszych osób zwyczajnie na nie nie stać. Więc dajmy im ten jeden kanał katolicki. Ty i ja nie musimy tego oglądać. Mamy wolność wyboru. Więcej tolerancji dla starszych i chrześcijan w tym kraju.

Polska ponad wszystko

Anuluj