UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hrabio Ggeorge: Kościół w Polsce to nie tylko o. Rydzyk i jego telewizja, (którą należałoby traktować jako swego rodzaju przedsięwzięcie biznesowe) nie jedyna zresztą religina (myślę o kanale Religia TV obecnym w Vectrze). Jest jeszcze sporo hierarchów, którzy niespecjalnie przepadają za Trwamem. .. ) A jak się dobrze przyjrzeć to właśnie o. Rydzyk działa pośrednio na zniechęcanie ludzi do kościoła jako takeigo. .. .A jakby się jeszcze lepiej przyjrzeć to razem z Jarkierm działają w interesie neikoniecznie polskim - dzielenie Polaków na lepszych i gorszych zawsze było ulubioną zabawą - no kogo, hrabio????.
ket