120
15.04.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
młody moher: nie rzucaj się, bo żyłka tobie pęknie i co? Źródło mogę przytoczyć, ale po co ? Tobie? A co do papieża to po pierwsze cytuj Go DOKŁADNIE, a po drugie pewnie przewraca się On w grobie patrząc gdy o. Rydzyk porównuje nasze państwo do III Rzeszy (może zacytować???). BTW, co masz do biskupa Pieronka? Konkretnie? Może Żyd?
ket (2012.04.19)

info

0  
  0
szalbierstwem, kłamstwami nie głosi się wiary w Boga, chyba, że rydzykowego!
tu i teraz (2012.04.19)

info

0  
  0
hehe wiedziałem ket, ze na więcej ciebie nie stać. .. ; P żenua; P Jutro zobaczycie w Warszawie zjednoczony naród :) hehe tak, wiem że tusk ze swoimi psami będzie dążył do prowokacji (juz nawet zaczał) ale spoko prawda zawsze zwycięża :)
młody moher (2012.04.20)

info

0  
  0
mlody moher: rzeczywiście jesteś młody. Cienki też. Gdzie konkrety? A co masz do premiera Tuska? Partnerkę molestował? Preferujesz małego Hitlerka z "nic mi nie wyszło" Antosiem, co to wojnę wypowiada? I jeszcze ten "zniewolony" naród, ze śpiewem "ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie". Żałosne. .. .
ket (2012.04.21)

info

0  
  0
hehe dobre ket, coraz bardziej odsłaniasz swoją lemingowatą naturę - dawaj dalej - a ten tekst "co masz do premiera tuska?" - zwalił mnie z krzesła; P jesteś świetny dawaj dalej niech wszyscy się pośmieją z POkemona; P
młody moher (2012.04.21)

info

0  
  0
młody moher: Jeszcze raz: gdzie konkrety ???? A odpowiadanie wyzwiskami na wyzwiska jest poniżej mojej godności. Sorry.
ket (2012.04.21)

info

0  
  0
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/o-czym-tu-gadac,1787217 - specjalnie dla ciebie ket i tobie POdobnym ;P
młody moher (2012.04.21)

info

0  
  0
Ps. w Polsce mówimy "przepraszam" - wiec te resory schowaj sobie w 4 litery - wiem, ze dla ciebie "polskość to nienorlmalność" (jak mawiał twój tusk) ale jednak w tej Polsce jesteś WIĘC NIE KALECZ JĘZYKA POLSKIEGO - to tyle jeśli chodzi o ciebie, klawiatura odmawia mi posłuszeństwa jak ją zmuszam do klikania odpowiedzi oczywistych dla takich jak ty. ..
młody moher (2012.04.21)

info

0  
  0
Język RM i TV Trwam to język miłości. Świetnie widoczny powyżej.
(2012.04.21)

info

0  
  0
masz rację, z porównaniem do tych salonowych języków POkemonów, to język RM i TV Trwam to jest miłość przez duże M :)
młody moher (2012.04.21)

info

0  
  0