UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
niech mi ktoś wytłumaczyo co im chodzi tak naprawdę? Bo przeciez nie o obronę radia bo przecież nikt im go nie zabiera, telewizji też, nikt koncesji nie zabrał. Jednym z głównych kryteriów przyznania miejsca na multipleksie jest sytuacja finansowa. Dlategoż tejże koncesji rydzyk nie dostał. Ktoś pisał, że rydzyk mam mase pieniędzy, tak ma ale nieoficjalnie. Ostatnio czytałam artykuł w którym sam mówił, że nawet łóżko na którym spi nie jest jego, jest biedny jak koscielna mysz, tak samo jak jego spółka. Gdyby zachowywał się jak praworządny obywatel, nie ukrywał majątku, żeby nie płacić podatków czy kar nałozonych prawomocnymi wyrokami sądowymi nie byłoby problemu, miał by kasę miałby koncesję. A teraz winny jest rząd państwo i nieprawdziwi polacy, którzy chca zniszczyć katolików. Paranoja, a ludzie wierzą.
zdumiona