UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komentarze masakra-widać tv dobrze banie czesze-dobra tvnowska szkoła-tam idzie ciemnogród a my to światli i postępowi. .. żal

Twoja Stara

Anuluj