UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Grzesiu gradulujemy! Elbląg upada a Ty otwierasz kolejne Orliki" Wcale się z tym nie zgadzam!!!! Dopiero teraz się rozwija. Bardziej się Wam podoba piękny, pusty budynek na Modrzewinie? Niech orliki rosną jak grzyby po deszczu !!! Szkoda że tak późno, bowiem kasa unijna się kończy; O(