UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie nowaczyk pana praca to pokazywanie się na portEl i opowiadanie naokoło co będzie? niech lepiej pan opowie co jest za pana rządów! moim zdaniem jest wielkie G jak grzesiu i KOLESIOSTWO


Anuluj