UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie nowaczyk pana praca to pokazywanie się na portEl i opowiadanie naokoło co będzie? niech lepiej pan opowie co jest za pana rządów! moim zdaniem jest wielkie G jak grzesiu i KOLESIOSTWO
panie nowaczyk pana praca to pokazywanie się na portEl i opowiadanie naokoło co będzie? niech lepiej pan opowie co jest za pana rządów! moim zdaniem jest wielkie G jak grzesiu i KOLESIOSTWO