UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, że nareszcie się ktoś zabrał za te orliki, jaki to był wstyd, że w Łodzi maja ich 50,w pasłeku 3 a lidzbarku warminskim 4.U nas nie było żadnego, na szczescie powoli się to zmienia.
trakssss
Super, że nareszcie się ktoś zabrał za te orliki, jaki to był wstyd, że w Łodzi maja ich 50,w pasłeku 3 a lidzbarku warminskim 4.U nas nie było żadnego, na szczescie powoli się to zmienia.
trakssss