UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .a moim zdaniem = forum frustratów i nieudaczników, którzy sami nic niczego nie zrobili. Po co wypisywać te wszystkie bzdury?

bat

Anuluj