UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a moim zdaniem = forum frustratów i nieudaczników, którzy sami nic niczego nie zrobili. Po co wypisywać te wszystkie bzdury?
bat
.. .a moim zdaniem = forum frustratów i nieudaczników, którzy sami nic niczego nie zrobili. Po co wypisywać te wszystkie bzdury?
bat