A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nieudaczna jest ta firma i to fakt, dużo a właściwie nic tak można podsumować.
zobaczcie rewelacyjny materiał z yutube, który możnaby nazwać - tańczący z wilkami: http://www.youtube.com/watch?v=KQy3hNRbKZ0
Rany!!!!! To trzeba zobaczyć Czyżyk, Olechnowicz. .. taniec tetryków, wstyd tak się ośmieszać!!!!!