UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

popieram rozmowce powyzej gratulacje dla pracownikow i dyrekcji przetrwac 50 lat to sukces w tych czasach zycze jeszcze 50lat chodz z inna obsada kierownicza i dyrektorska byly pracownik


Anuluj