UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
popieram rozmowce powyzej gratulacje dla pracownikow i dyrekcji przetrwac 50 lat to sukces w tych czasach zycze jeszcze 50lat chodz z inna obsada kierownicza i dyrektorska byly pracownik
popieram rozmowce powyzej gratulacje dla pracownikow i dyrekcji przetrwac 50 lat to sukces w tych czasach zycze jeszcze 50lat chodz z inna obsada kierownicza i dyrektorska byly pracownik