UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pominięcie przy odznaczeniach byłego Prezydenta Elbląga budzi niesmak ale widocznie nie o klasę chodziło podczas tej uroczystości ale ten dyskretny urok lokalnej burżuazji


Anuluj