UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pominięcie przy odznaczeniach byłego Prezydenta Elbląga budzi niesmak ale widocznie nie o klasę chodziło podczas tej uroczystości ale ten dyskretny urok lokalnej burżuazji
pominięcie przy odznaczeniach byłego Prezydenta Elbląga budzi niesmak ale widocznie nie o klasę chodziło podczas tej uroczystości ale ten dyskretny urok lokalnej burżuazji