A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za 3 lata jarek i społeczenstwo wam podziekuje za drogie paliwo, wiek emerytalny smoleńsk
Nie zadomawiajcie się za bardzo w Elblągu, bo wasz PO-wski koniec juz bliski. Zawsze zostanie na otarcie łez jakaś nieruchomośc, co ?
Witek upodabnia się posturą do Eli. Niedługo nie będzie można ich odróżnić. A łysym wierzyć nie wolno, bardziej niż rudym, tak kiedyś mawiał mój kolega spawacz. I miał rację.