UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drużyna PO- cóż za hasło. Jak trójki murarskie za Gomułki. Jest gorzej jak za komuny. Jedynie poprawna PO.
stachanowiec
Drużyna PO- cóż za hasło. Jak trójki murarskie za Gomułki. Jest gorzej jak za komuny. Jedynie poprawna PO.
stachanowiec