UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drużyna PO- cóż za hasło. Jak trójki murarskie za Gomułki. Jest gorzej jak za komuny. Jedynie poprawna PO.

stachanowiec

Anuluj