UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sto lat, sto lat niech żyją żyją nam!!! Tyle komentarzy i żaden pozytywny haha. Coś jest jednak na rzeczy. .. ale zaraz zaraz, czy poseł z Baraniewa przyszedł wysypać piach przed wejściem czy kaja się uniżenie w ramach przeprosin.

Ryj Świński