UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że politycy, widoczni na zdjęciach, uczestniczyli w tej imprezie po godzinach swojej pracy, a za poczęstunek zapłacili z własnej kieszeni ?


Anuluj