UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że politycy, widoczni na zdjęciach, uczestniczyli w tej imprezie po godzinach swojej pracy, a za poczęstunek zapłacili z własnej kieszeni ?
Mam nadzieję, że politycy, widoczni na zdjęciach, uczestniczyli w tej imprezie po godzinach swojej pracy, a za poczęstunek zapłacili z własnej kieszeni ?