UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cudowne przedsięwzięcie, ludzie będą mieli gdzie porozmawiać z ludźmi sejmu, będą mogli konsultować się z Młodymi Demokratami, na prawdę cudownie! POpieram!!! :) POwodzona! :>

Jarek P.

Anuluj