UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cudowne przedsięwzięcie, ludzie będą mieli gdzie porozmawiać z ludźmi sejmu, będą mogli konsultować się z Młodymi Demokratami, na prawdę cudownie! POpieram!!! :) POwodzona! :>
Jarek P.
Cudowne przedsięwzięcie, ludzie będą mieli gdzie porozmawiać z ludźmi sejmu, będą mogli konsultować się z Młodymi Demokratami, na prawdę cudownie! POpieram!!! :) POwodzona! :>
Jarek P.