A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A moim zdaniem to są kupy śmiecia i śniegu. Mam nadzieję, ze psich gUwien tam nie ma.
Już można było na te kilka sześcianów przygotować czysty śnieg, a tak te "rzeźby" różnią się od stert śniegu przy drogach tylko kształtem.
Po co czekano tak długo, skoro przez miesiąc mieliśmy srogie mrozy?! :)
kolejny rok z rzędu to samo. .. może warto pomyśleć o zmianie terminu lub po prostu być bardziej elastycznym i umieć podjąć decyzję że albo zaczyna się w dogodnych warunkach atmosferycznych albo nie zaczynać. .
szkoda bo mogło być pięknie,
deszcz za szybko odwołać deszcz złożyć zamówienie na mróz powołać radę starszych
takie rzeźby to nie rzeźby. .. padaka jak nic
te rzeźby to jakaś lipa. parę lat temu to były super rzeźby. no i jeszcze ta pogoda.
Spłynęły do ścieku pieniądze publiczne wydane na tą niewydarzoną imprezę. Ktoś się z tego powinien wytłumaczyć.
Idea zacna, a wyszło jak zwykle byle jak czyli PO Elblasku. Czemu nie bierzecie przykładu z Suchacza?Tam to dopiero były rzeżby:
http://www.pomerania24.pl/artykul/lodowe-rzezby-w-suchaczu
Tyle, ze to impreza bez budżetu więc, co miało spływać?
-23 w Suchaczu, natomiast +1 w Elblągu + deszcz = buchachachacha. .. TO pewnie wina PIS/PO/NOWACZYKA/TUSKA/KACZYŃSKIEGO itd