20
19.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A moim zdaniem to są kupy śmiecia i śniegu. Mam nadzieję, ze psich gUwien tam nie ma. Już można było na te kilka sześcianów przygotować czysty śnieg, a tak te "rzeźby" różnią się od stert śniegu przy drogach tylko kształtem.
FURNIVAL (2012.02.19)

info

0  
  0
Po co czekano tak długo, skoro przez miesiąc mieliśmy srogie mrozy?! :)
(2012.02.19)

info

0  
  0
kolejny rok z rzędu to samo. .. może warto pomyśleć o zmianie terminu lub po prostu być bardziej elastycznym i umieć podjąć decyzję że albo zaczyna się w dogodnych warunkach atmosferycznych albo nie zaczynać. . szkoda bo mogło być pięknie,
(2012.02.19)

info

0  
  0
deszcz za szybko odwołać deszcz złożyć zamówienie na mróz powołać radę starszych
(2012.02.19)

info

0  
  0
takie rzeźby to nie rzeźby. .. padaka jak nic
(2012.02.20)

info

0  
  0
te rzeźby to jakaś lipa. parę lat temu to były super rzeźby. no i jeszcze ta pogoda.
(2012.02.20)

info

0  
  0
Spłynęły do ścieku pieniądze publiczne wydane na tą niewydarzoną imprezę. Ktoś się z tego powinien wytłumaczyć.
zbik (2012.02.20)

info

0  
  0
Idea zacna, a wyszło jak zwykle byle jak czyli PO Elblasku. Czemu nie bierzecie przykładu z Suchacza?Tam to dopiero były rzeżby: http://www.pomerania24.pl/artykul/lodowe-rzezby-w-suchaczu
Zalewajka (2012.02.20)

info

0  
  0
Tyle, ze to impreza bez budżetu więc, co miało spływać?
(2012.02.20)

info

0  
  0
-23 w Suchaczu, natomiast +1 w Elblągu + deszcz = buchachachacha. .. TO pewnie wina PIS/PO/NOWACZYKA/TUSKA/KACZYŃSKIEGO itd
anty wer... (2012.02.20)

info

0  
  0