UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
-23 w Suchaczu, natomiast +1 w Elblągu + deszcz = buchachachacha. .. TO pewnie wina PIS/PO/NOWACZYKA/TUSKA/KACZYŃSKIEGO itd
anty wer...
-23 w Suchaczu, natomiast +1 w Elblągu + deszcz = buchachachacha. .. TO pewnie wina PIS/PO/NOWACZYKA/TUSKA/KACZYŃSKIEGO itd
anty wer...