UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-23 w Suchaczu, natomiast +1 w Elblągu + deszcz = buchachachacha. .. TO pewnie wina PIS/PO/NOWACZYKA/TUSKA/KACZYŃSKIEGO itd

anty wer...

Anuluj