UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idea zacna, a wyszło jak zwykle byle jak czyli PO Elblasku. Czemu nie bierzecie przykładu z Suchacza?Tam to dopiero były rzeżby: http://www.pomerania24.pl/artykul/lodowe-rzezby-w-suchaczu
Zalewajka
Idea zacna, a wyszło jak zwykle byle jak czyli PO Elblasku. Czemu nie bierzecie przykładu z Suchacza?Tam to dopiero były rzeżby: http://www.pomerania24.pl/artykul/lodowe-rzezby-w-suchaczu
Zalewajka