UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem to są kupy śmiecia i śniegu. Mam nadzieję, ze psich gUwien tam nie ma. Już można było na te kilka sześcianów przygotować czysty śnieg, a tak te "rzeźby" różnią się od stert śniegu przy drogach tylko kształtem.

FURNIVAL