UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem to są kupy śmiecia i śniegu. Mam nadzieję, ze psich gUwien tam nie ma. Już można było na te kilka sześcianów przygotować czysty śnieg, a tak te "rzeźby" różnią się od stert śniegu przy drogach tylko kształtem.
FURNIVAL