UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam pytanie, może ktoś mi wyjaśni: jak to możliwe że budowa prywatnego hotelu została dofinansowana z pieniędzy unijnych, publicznych? Jak jest jest wkład hotelu w rozwój publiczny turystyki? Rozumiem drogi publiczne, baseny, oczyszczalnie i inne takie, ale w tym wypadku cały zysk idzie w prywatne łapy!
ciekawski