UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, czy już znaleźli nowych kelnerów - ktoś może był ostatnio w ich restauracji? Obsługa się poprawiła?
Magda...
Ciekawe, czy już znaleźli nowych kelnerów - ktoś może był ostatnio w ich restauracji? Obsługa się poprawiła?
Magda...