UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż jest lepiej przygotowana (przede wszystkim sprzętowo). W Elblągu jest jeszcze trochę wojska, czy nie?
Straż jest lepiej przygotowana (przede wszystkim sprzętowo). W Elblągu jest jeszcze trochę wojska, czy nie?