UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jakie Wojsko z czym te Wojsko skoro wszystkie najpotrzebniejsze sprzety Olsztyn przywlaszczyl, Elblag dal sie tak latwo oskubac ze wszystkiego no to teraz niech sobie radzi jak za Mieszka.
kwiatuszek123
A jakie Wojsko z czym te Wojsko skoro wszystkie najpotrzebniejsze sprzety Olsztyn przywlaszczyl, Elblag dal sie tak latwo oskubac ze wszystkiego no to teraz niech sobie radzi jak za Mieszka.
kwiatuszek123