UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jakie Wojsko z czym te Wojsko skoro wszystkie najpotrzebniejsze sprzety Olsztyn przywlaszczyl, Elblag dal sie tak latwo oskubac ze wszystkiego no to teraz niech sobie radzi jak za Mieszka.

kwiatuszek123

Anuluj