UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
OSP z Nowakowa przyjechała pijana na miejsce żeby zabezpieczać wały. Ludzie w nogi bo was potopią, przecież oni nigdy nie są trzeźwi. WSTYD I HAŃBA!!!!!
powodzianin
OSP z Nowakowa przyjechała pijana na miejsce żeby zabezpieczać wały. Ludzie w nogi bo was potopią, przecież oni nigdy nie są trzeźwi. WSTYD I HAŃBA!!!!!
powodzianin