UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

OSP z Nowakowa przyjechała pijana na miejsce żeby zabezpieczać wały. Ludzie w nogi bo was potopią, przecież oni nigdy nie są trzeźwi. WSTYD I HAŃBA!!!!!

powodzianin

Anuluj