UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zal mi takich jak pardi, szczytny cel? nikt tam nei gra za free, cala kasa nie idzie dla szpitali, myslicie ze owsik sie utrzymuje przez tyle lat z radia? nawet w wyborczej kiedys pokazali co i ile gdzie idzie