UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co "światełka do nieba" nie bedzie. Na sylwestra nie było fajerwerków to nie miało z czego zostac na światełko.
ani zeta
I co "światełka do nieba" nie bedzie. Na sylwestra nie było fajerwerków to nie miało z czego zostac na światełko.
ani zeta