UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolego kilka postów wyżej. Zespołom płacą urzędy miast, czyli wszyscy mieszkańcy. Jest to dodatkowy podatek. Tak samo za prąd, przygotowanie sceny, sprzątanie itp. Jakoś nie słyszałem, żeby jakikolwiek pracownik TV zrzekł się zarobku za ten dzień. Owsiak tego też nie robi za friko. Ma około 10 % z tej kasy. A kto za to płaci - my wszyscy + chodzące wyrwigrosze. A "Służba" Zdrowia z roku na rok jest coraz bardziej chora. Sądzę że już teraz ( przez ten tydzień ) klienci aptek zapłacili za lekarstwa więcej niż zbierze Owsiak.
hrabia George