UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam, że powinni grać też charytatywnie dla takiej akcji, ale to już ich sprawa. A nie wiesz z jakiej puli będą opłaceni. A nawet jeśli zapłaci im Owsiak z pieniędzy, które zbierze to co. .. jakoś zorganizować to trzeba. mnie nie interesuje czy opłaci z tej zbiórki zespoły czy wyda część na woodstock i gdzie tam jeszcze. .ważne, że duuuuża część z tego przeznaczana jest na sprzęt do szpitali. Ja nie zbiednieje jak raz w roku wrzucę 5zł a od tylu ludzi to się uzbiera. Prawda jest taka, że gdyby nie akcja Owsiaka polskie szpitale były by dużo bardziej ubogie w sprzęt! Popieram tę akcje jak większość osób; )