UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uważam, że powinni grać też charytatywnie dla takiej akcji, ale to już ich sprawa. A nie wiesz z jakiej puli będą opłaceni. A nawet jeśli zapłaci im Owsiak z pieniędzy, które zbierze to co. .. jakoś zorganizować to trzeba. mnie nie interesuje czy opłaci z tej zbiórki zespoły czy wyda część na woodstock i gdzie tam jeszcze. .ważne, że duuuuża część z tego przeznaczana jest na sprzęt do szpitali. Ja nie zbiednieje jak raz w roku wrzucę 5zł a od tylu ludzi to się uzbiera. Prawda jest taka, że gdyby nie akcja Owsiaka polskie szpitale były by dużo bardziej ubogie w sprzęt! Popieram tę akcje jak większość osób; )