UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio często widze pajaców gadających przez komórki w aucie. .. czyżby kary były za niskie. A może nie chce się tego egzekwować. ..
aleee
Ostatnio często widze pajaców gadających przez komórki w aucie. .. czyżby kary były za niskie. A może nie chce się tego egzekwować. ..
aleee