UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby to był krawężnik to by miał ślady szorowania na bokach opon. Oglądałem na zdjęciach z każdej strony i nic takiego nie widać. Tłumaczenia marnego kierowcy bez wyobraźni.
Wredny
Gdyby to był krawężnik to by miał ślady szorowania na bokach opon. Oglądałem na zdjęciach z każdej strony i nic takiego nie widać. Tłumaczenia marnego kierowcy bez wyobraźni.
Wredny