UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do mojego przedmówcy. Mam Outlandera i mimo, iż jest to auto wyższe (przeważnie wyżej umiejscowiony środek ciężkości) prowadzi się rewelacyjnie, wiele aut osobowych może mu pozazdrościć prowadzenia. Duży rozstaw kół, obniżony środek ciężkości (aluminiowy dach) oraz systemy stabilizacji toru jazdy pozwalają kierowcy "poszaleć", chcesz się przekonać pisz 601868995@interia. pl umówimy się na jazdę próbną. Tutaj widać, że prędkość była znacznie powyżej dopuszczalnej i osobiście nie wierzę w tłumaczenia kierowcy o zablokowanym układzie kierowniczym.
mechanik_amator