UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do tego jelopa co jest za likwidacja lini. jakbys chcial wiedziec czopku to oplacam co miesiac bilet miesiecy wiec mam prawo wymagac! bo prawie codziennie korzystam z lini numer 2.Wiec stul dziob
pasager
do tego jelopa co jest za likwidacja lini. jakbys chcial wiedziec czopku to oplacam co miesiac bilet miesiecy wiec mam prawo wymagac! bo prawie codziennie korzystam z lini numer 2.Wiec stul dziob
pasager