UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do tego jelopa co jest za likwidacja lini. jakbys chcial wiedziec czopku to oplacam co miesiac bilet miesiecy wiec mam prawo wymagac! bo prawie codziennie korzystam z lini numer 2.Wiec stul dziob

pasager

Anuluj