UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pozdrowienia dla załogi tramwajów, a z ciekowości mógłby ktoś napisać jak wyglądają płace w spółce, zwłaszcza w charakterze motorniczego. .. ???
dfgh
pozdrowienia dla załogi tramwajów, a z ciekowości mógłby ktoś napisać jak wyglądają płace w spółce, zwłaszcza w charakterze motorniczego. .. ???
dfgh