UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pozdrowienia dla załogi tramwajów, a z ciekowości mógłby ktoś napisać jak wyglądają płace w spółce, zwłaszcza w charakterze motorniczego. .. ???

dfgh

Anuluj