UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tępy fuju! Opłacam tą linię w niewielkim ułamku z niemałej kasy którą wpłacam w ratuszu jako podatki. Tak samo jak i resztę inwestycji elbląskich, choć nie mam w ich sprawie prawa głosu.

Radomir

Anuluj