UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tępy fuju! Opłacam tą linię w niewielkim ułamku z niemałej kasy którą wpłacam w ratuszu jako podatki. Tak samo jak i resztę inwestycji elbląskich, choć nie mam w ich sprawie prawa głosu.
Radomir
Tępy fuju! Opłacam tą linię w niewielkim ułamku z niemałej kasy którą wpłacam w ratuszu jako podatki. Tak samo jak i resztę inwestycji elbląskich, choć nie mam w ich sprawie prawa głosu.
Radomir