UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblagu powinny byc gora dwie linie, patrz podobnej wielkosci Grudziadz. Kto to wszystko ma utrzymywac?
zawadziak
W Elblagu powinny byc gora dwie linie, patrz podobnej wielkosci Grudziadz. Kto to wszystko ma utrzymywac?
zawadziak