47
17.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A to ten, który obiecał, że puści komunistów w skarpetkach, a puścił ludzi którzy mu zaufali i pomogli zostać prezydentem. Tak się nam odpłacił.
(2011.12.18)

info

0  
  0
Ojciec chrzestny bezrobocia, bezdomności, nowych saksów, łamania praw pracowniczych, przekazania majątku narodowego obcemu kapitałowi powrotu jałmużny i ciemnoty będzie budował na wartościach. Aż strach pomyśleć co on pod tym pojęciem rozumie.
(2011.12.18)

info

0  
  0
Po komentarzach widać jaki efekt przyniosło by referendum mieszakańców Elbląga haha! Na pewno by nie dostał!
(2011.12.18)

info

0  
  0
Wstyd mi za niektórych autorów wpisów. Co za pokrętne charaktery, pełne jadu i nienawiści. Wałęsa sam się o honorowe obywatelstwo Elbląga nie prosił, przyjechał na zaproszenie, został ładnie przyjęty w Ratuszu, wygłosił ciekawe przemówienie. Mimo że nigdy na Wałęsę nie głosowałam, szanuję go, bo mam świadomość że dla tego kraju zrobił wiele dobrego. Wielu elblążan myśli podobnie, czemu dali wyraz na spotkaniu w Ratuszu.
(2011.12.18)

info

0  
  0
a co on zrobil dla naszego miasta?teraz to komucha wlazi w dupe bz mydla!
(2011.12.18)

info

0  
  0
Czy ktos pytal elblazan o zdanie? Rada Miejska kolejny raz pokazala, ze ma wyborcow w dupie. .. .
nbvvbmvm (2011.12.18)

info

0  
  0
Czytam Wasze komentarze pełne żalu, krytyki itd. To dlaczego w wyborach głosujecie w kółko na tych samych ludzi? Dlaczego nie dacie szansy innym? Nie miejcie pretensji do władzy, bo sami ją wybraliście. Miejcie pretensję do siebie, że spieprzyliście szansę zmian jakie dawały wybory. I tak jest przy okazji każdych wyborów. Brak samodzielnego myślenia. Najważniejsze żeby w hipermarkecie kiełbasę kupić w promocji.
qwercik (2011.12.18)

info

0  
  0
Ciekawe gdzie są ulice Rebinina, Sawicza. Jakoś nie kojarzę. A morze naszego prezydenta troszkę poniosło??
Tomcio38 (2011.12.18)

info

0  
  0
Przemówienia, toasty i co dalej ? Kładki na cieku wodnym zwanym rzeką Elbląg nadal nie ma :-)
Darecki ESR (2011.12.18)

info

0  
  0
Ale komu to przeszkadza, niech będzie, może coś dobrego uczyni dla Elbląga !
(2011.12.18)

info

0  
  0