47
17.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Własnie tych "wielu" elblązan dało swój wyraz uznania w ratuszu - widac po zdjeciach ze rodzina przyszła oraz urzednicy, takze to tak tak pełno robotników było tych którzy pracują na urzedników. REFERENDUM NIE BYŁO!To oni wybrali haha Nikomu to zbytnio nie przeszkadza ale nie mówmy o "wartościach" bo ich BRAK!
(2011.12.18)

info

0  
  0
pan wielbiciel samego siebie. ..
(2011.12.18)

info

0  
  0
A gdzie poseł Rybcki, przyjaciel Lecha Wałesy. Wybraliśmy go i wystarczy. Nie pojawia się, biura nie otwiera. Czekamy na jakąs aktywnosc, bo inaczej szkoda było tylko tych głosow za.
(2011.12.18)

info

0  
  0
Szanuję Pana Preezydenta Lecha Wałęsę i cieszę się, że został honorowym obywatelem mojego miasta.
kropla (2011.12.18)

info

0  
  0
Ja już się gubię. Czy to Lech Wałęsa został obywatelem Elbląga czy Bolek ?
hrabia George (2011.12.18)

info

0  
  0
bolek ! bolek ! bolek ! bolek ! bolek ! bolek ! bolek ! bolek !
(2011.12.18)

info

0  
  0
Honorowt Agent Bolek - co za powalony kraj wynosi sie na piedystal szuje, szubrawcow i zdrajcow !
(2011.12.18)

info

0  
  0
Śp. biskup Andrzej Śliwiński mawiał, że największą zbrodnią socjalizmu była likwidacja analfabetyzmu. I jak się w takich chwilach z tym nie zgadzać. ..
Lu (2011.12.18)

info

0  
  0
Do negatywnie nastawionych. Gdy on siedział, co robiłeś w tym czasie ?
mar1910 (2011.12.18)

info

0  
  0
rodziłem się ale mamy książki i umiemy czytać. Ale nie czytamy oficjalnych bzdur pdoreczników szkolnych ktore sa zmaniupulowane i mlodzież nie zadaje pytan wiec psiza co chca a pozniej sie dziwic
(2011.12.18)

info

0  
  0