A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I co konkretnego dla miasta z tego wyniklo???Jakies realne przelozenie na nasza miejska gospodarke???
jaka radość jaka radość. ja tez mam dyplom z liceum lD
Szacunek dla Pana Wałęsy i gratuluje władzom wydarzenia, a pisać głupoty będa i nic na to nie poradzimy.
Wałęsa wzywa do pracy, innych, sam się w życiu nie narobił. Ci co na własnych plecech go wynieśli na stołki rządowe teraz biedę klepią, wstyd panie W. zapomniał pan o tych co walczyli o Wolną i Niepodległą Polskę. Nawiasem mówiąc Ci którzy w latach '70 i '80-tych byli nie wygodni dla władzy uwczesnej już dawno leżą 2 metry pod ziemią, może coś w tym jest co mówią o Bolku ?
Czemu nie daliście dojść do głosu szarym mieszkańcom Elbląga odnośnie honorowego obywatelstwa pana W?. Za pewnie wynik byłby inny.
Fundamentalne pytanie: Za co szaczunek dla pana L. W. ? Konkretnie w punktach niech wypiszą jego fani i czy SAM to zrobił, dokonał :-D zaraz prawda wyjdzie na jaw jaki to "bohater":) Proszę o fakty ale bez frazesów propagandowych.
Pan L. W. odbiera laury i wygłasza podobne przemówienia jak Neil Armstrong" po powrocie z Księżyca". To za to właśnie hollywoodzki kapitał docenił go jako jeden z pierwszych.
Jest wielu niemych bohaterów lat 70,80 i 90 ubiegłego wieku o których Pan Prezydent i jego armia nie pamięta. Ludzi którzy zasłużyli się Naszemu miastu. Niestety dla nich zabrakło miejsca na salonach władzy. Gdzie są ludzie walczący z realnym socjalizmem w wydaniu Pana Dziewiałtowskiego. Gdzie ludzie którzy zakładali Komitety Obywatelskie przy Lechu Wałęsie w 1989 roku? Pan I Sekretarza Komitetu Wojewódzkiego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Elblągu zaproszono, a o reszcie zapomniano. Smutne to. Niestety prawdziwe.
ta "ikona" to już dawna w lamusie stoi; D
gdzie jest moje 100 000 000 ?! Jak to było z tą łudką?