47
17.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co konkretnego dla miasta z tego wyniklo???Jakies realne przelozenie na nasza miejska gospodarke???
mis uszatek (2011.12.17)

info

0  
  0
jaka radość jaka radość. ja tez mam dyplom z liceum lD
(2011.12.17)

info

0  
  0
Szacunek dla Pana Wałęsy i gratuluje władzom wydarzenia, a pisać głupoty będa i nic na to nie poradzimy.
(2011.12.17)

info

0  
  0
Wałęsa wzywa do pracy, innych, sam się w życiu nie narobił. Ci co na własnych plecech go wynieśli na stołki rządowe teraz biedę klepią, wstyd panie W. zapomniał pan o tych co walczyli o Wolną i Niepodległą Polskę. Nawiasem mówiąc Ci którzy w latach '70 i '80-tych byli nie wygodni dla władzy uwczesnej już dawno leżą 2 metry pod ziemią, może coś w tym jest co mówią o Bolku ?
(2011.12.17)

info

0  
  0
Czemu nie daliście dojść do głosu szarym mieszkańcom Elbląga odnośnie honorowego obywatelstwa pana W?. Za pewnie wynik byłby inny.
1980 (2011.12.17)

info

0  
  0
Fundamentalne pytanie: Za co szaczunek dla pana L. W. ? Konkretnie w punktach niech wypiszą jego fani i czy SAM to zrobił, dokonał :-D zaraz prawda wyjdzie na jaw jaki to "bohater":) Proszę o fakty ale bez frazesów propagandowych.
(2011.12.17)

info

0  
  0
Pan L. W. odbiera laury i wygłasza podobne przemówienia jak Neil Armstrong" po powrocie z Księżyca". To za to właśnie hollywoodzki kapitał docenił go jako jeden z pierwszych.
(2011.12.17)

info

0  
  0
Jest wielu niemych bohaterów lat 70,80 i 90 ubiegłego wieku o których Pan Prezydent i jego armia nie pamięta. Ludzi którzy zasłużyli się Naszemu miastu. Niestety dla nich zabrakło miejsca na salonach władzy. Gdzie są ludzie walczący z realnym socjalizmem w wydaniu Pana Dziewiałtowskiego. Gdzie ludzie którzy zakładali Komitety Obywatelskie przy Lechu Wałęsie w 1989 roku? Pan I Sekretarza Komitetu Wojewódzkiego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Elblągu zaproszono, a o reszcie zapomniano. Smutne to. Niestety prawdziwe.
(2011.12.17)

info

0  
  0
ta "ikona" to już dawna w lamusie stoi; D
(2011.12.17)

info

0  
  0
gdzie jest moje 100 000 000 ?! Jak to było z tą łudką?
(2011.12.17)

info

0  
  0