UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd mi za niektórych autorów wpisów. Co za pokrętne charaktery, pełne jadu i nienawiści. Wałęsa sam się o honorowe obywatelstwo Elbląga nie prosił, przyjechał na zaproszenie, został ładnie przyjęty w Ratuszu, wygłosił ciekawe przemówienie. Mimo że nigdy na Wałęsę nie głosowałam, szanuję go, bo mam świadomość że dla tego kraju zrobił wiele dobrego. Wielu elblążan myśli podobnie, czemu dali wyraz na spotkaniu w Ratuszu.


Anuluj