UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytam Wasze komentarze pełne żalu, krytyki itd. To dlaczego w wyborach głosujecie w kółko na tych samych ludzi? Dlaczego nie dacie szansy innym? Nie miejcie pretensji do władzy, bo sami ją wybraliście. Miejcie pretensję do siebie, że spieprzyliście szansę zmian jakie dawały wybory. I tak jest przy okazji każdych wyborów. Brak samodzielnego myślenia. Najważniejsze żeby w hipermarkecie kiełbasę kupić w promocji.

qwercik