UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe gdzie są ulice Rebinina, Sawicza. Jakoś nie kojarzę. A morze naszego prezydenta troszkę poniosło??

Tomcio38

Anuluj