UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest wielu niemych bohaterów lat 70,80 i 90 ubiegłego wieku o których Pan Prezydent i jego armia nie pamięta. Ludzi którzy zasłużyli się Naszemu miastu. Niestety dla nich zabrakło miejsca na salonach władzy. Gdzie są ludzie walczący z realnym socjalizmem w wydaniu Pana Dziewiałtowskiego. Gdzie ludzie którzy zakładali Komitety Obywatelskie przy Lechu Wałęsie w 1989 roku? Pan I Sekretarza Komitetu Wojewódzkiego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Elblągu zaproszono, a o reszcie zapomniano. Smutne to. Niestety prawdziwe.


Anuluj