UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szacunek dla Pana Wałęsy i gratuluje władzom wydarzenia, a pisać głupoty będa i nic na to nie poradzimy.
Szacunek dla Pana Wałęsy i gratuluje władzom wydarzenia, a pisać głupoty będa i nic na to nie poradzimy.