UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wałęsa wzywa do pracy, innych, sam się w życiu nie narobił. Ci co na własnych plecech go wynieśli na stołki rządowe teraz biedę klepią, wstyd panie W. zapomniał pan o tych co walczyli o Wolną i Niepodległą Polskę. Nawiasem mówiąc Ci którzy w latach '70 i '80-tych byli nie wygodni dla władzy uwczesnej już dawno leżą 2 metry pod ziemią, może coś w tym jest co mówią o Bolku ?


Anuluj