UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie daliście dojść do głosu szarym mieszkańcom Elbląga odnośnie honorowego obywatelstwa pana W?. Za pewnie wynik byłby inny.
1980
Czemu nie daliście dojść do głosu szarym mieszkańcom Elbląga odnośnie honorowego obywatelstwa pana W?. Za pewnie wynik byłby inny.
1980