UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie daliście dojść do głosu szarym mieszkańcom Elbląga odnośnie honorowego obywatelstwa pana W?. Za pewnie wynik byłby inny.

1980

Anuluj